Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jirkov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Kavalír ubytování Jirkov

Hotel Kavalír nabízí ubytování na okraji města Jirkov za příznivé ceny. Restaurace nabízí českou kuchyni, speciality ze zvěřiny a ryb.
Služba na recepci je 24 hodin Recepce poskytuje směnárenské služby.V hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Hotel Kavalír ubytování Jirkov a jeho okolí:

Hotel Kavalír se nachází v Jirkově mezi městy Chomutovem (5 km) a Mostem (20 km). Každý pokoj je vybavený vlastním barevným televizorem se satelitním příjmem programů a chladničkou. Hosté mají k dispozici salonek s kapacitou 30 míst a restauraci s kapacitou 60 míst. K jídlu se podávají tradiční jídla české kuchyně a speciality ze zvěřiny a ryb. Další službou pro hotelové hosty je v objektu sauna, hydroterapeutická vana s vodními a vzduchovými masážemi. Parkování na vlastním parkovišti pod uzavřením v areálu hotelu s kapacitou 20 osobních vozidel. Vjezd a stání vhodná i pro autobusy. Nabízíme služby pro školení, semináře a recepce, dále oslavy narozenin, svatební hostiny, smuteční a promoční hostiny. Připravíme pro vás pohoštění s vlastními specialitami kuchyně. V samotném městě je kulturní dům vzdálený 500 m od ubytovacího zařízení. Kulturní vyžití nabízí také sousední Chomutov (5 km) s divadlem, biografy a řadou diskoték.

Za návštěvu stojí areál Podkrušnohorského areálu v Chomutově. V sousedství Jirkova k prohlídce láká zámek Červený Hrádek. Do 20 km od hotelu je hrad Hasištejn, a to ve směru na Karlovy Vary u obce Místo. U města Most je známý autodrom, kde se pořádají domácí i mezinárodní automobilové a motocyklové závody. Ve městě je fotbalové hřiště. Okolí láká k pěší turistice i výletům na kolech. V Chomutově se hosté hotelu mohou vyžít v městských lázních, sportovní hale, na minigolfů v areálu Kamencového jezera, jediného svého druhu na světě, či si zahrát tenis na kurtech v Bezručově údolí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Kavalír Jirkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Kavalír

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Kavalír, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jirkov - Jirkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Kavalír. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jirkov - Jirkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.