Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jindřichův Hradec I Jindřichův Hradec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Pod věží ubytování Jindřichův Hradec I Penzion Jindřichův Hradec

Penzion Pod věží je stylové ubytování v historickém centru Jindřichova Hradce. Klidné a prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním WC a sprchou, TV, satelitem, ledničkou a varnou konvicí. Na pokoji je k dispozici čaj a káva. Ceny již od 590 Kč za pokoj.
disponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion Pod věží ubytování Jindřichův Hradec I Penzion Jindřichův Hradec a jeho okolí:

Popis PenzionuStylově zařízený penzion se nachází přímo v historickém centru Jindřichova Hradce na pěší zóně v klidné části města. Penzion je umístěn v 1. patře nově zrekonstruovaného historicky cenného domu. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC. Na pokoji je televize a satelit a k dispozici je bezdrátové připojení k vysokorychlostnímu internetu (zdarma). K vybavení pokoje patří také lednička, varná konvice, čaj a káva. V domě je možné si zdarma uschovat kola v uzamčeném prostoru. Celková kapacita jsou 4 lůžka.K penzionu je možné zajet autem pro účely vyložení/naložení zavazadel (z Náměstí Míru odbočit do ulice Svatojánské a před kostelem doleva do Štítného ulice). Z této strany stojí dům na levé straně ulice (viz mapka).Přímo v domě se nachází stylová restaurace specializující se na českou zvěřinovou a rybí kuchyni. V restauraci je možné zajistit snídaně, obědy a večeře. Pro nekuřáky a rodiny s dětmi je k dispozici nekuřácký salonek s dětskou židličkou.

V domě je také krejčovská dílna a prodej módních látek.Popis a vybavení pokojůMenší rodinný penzion v současné době disponuje dvěma pokoji s celkovou kapacitou 6 lůžek. Oba pokoje jsou situovány do zahrady ve vnitrobloku budov a chrání tak hosty před rušivým hlukem z ulice.

Ke standardnímu vybavení pokojů patří:

- sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo)

- TV se satelitním příjmem

- Lednička

- Připojení k Internetu přes Wi-Fi

- Varná konvice

- Čaj, káva

Veškeré toto vybavení je na pokojích k dispozici zdarma.K dalším službám patří například:

- Úschova kol v uzamčeném prostoru domu (pro hosty zdarma)

- Vyhrazené parkovací místo 30 m od domu (za příplatek 100 Kč / den)

- Zapůjčení cyklistických či turistických map okolí

- Zajištění snídaní v restauraci (za příplatek 100 Kč / osobu a den)

- Informace o sportovním či kulturním vyžití ve městě včetně případné rezervace