Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jindřichův Hradec a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Cyklopenzion Kasper ubytování Jindřichův Hradec

Cyklopenzion Kasper **Penzion se nachází v centru Jindřichova Hradce a v těsné blízkosti Jindřichohradeckého zámku. Zaměření na cyklistiku a turistiku.

Detailní popis objektu Penzion Cyklopenzion Kasper ubytování Jindřichův Hradec a jeho okolí:

Vlastní vinotéka, gotický sklep k posezení, kavárnička, atrium. Náš číšník je specialista na míchané nápoje. Poradenství při plánování tras, servis pro vaše kolečka (i So a Ne), cyklopůjčovna značkových kol MERIDA, vůz rychlé cyklistické pomoci ( v případě nouze Vás z Vašich vyjížděk přivezeme nazpět do penzionu i s kolama ), ubytování vašich kol. Celkem 16 lůžek, 8 pokojů, některé s nádherným výhledem na zámek.Dvoulůžkové pokoje možno využít i jako jednolůžkové - cena 580-780 Kč. Půjčovna kol, vůz rychlé cyklistické pomoci, individuální uzamčení kol, praní dresů, miniservis, prodej sportovní výživy - PENCO, kavárna, bar, zahrádka, goti.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Cyklopenzion Kasper Jindřichův Hradec

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Cyklopenzion Kasper

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Cyklopenzion Kasper, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Cyklopenzion Kasper. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.