Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jindřichovice pod Smrkem a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Chalupa U Vrtulky ubytování Jindřichovice pod Smrkem

Přijeďte se podívat do obce, která se proslavila protiúřednickou vyhláškou či prvními větrnými elektrárnami na území ČR. Vhodné na víkendové výlety, rodinnou dovolenou nebo firemní akce. Region vhodný pro pěší a cykloturistiku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Chalupa U Vrtulky ubytování Jindřichovice pod Smrkem a jeho okolí:

Přijeďte se podívat do obce, která se proslavila protiúřednickou vyhláškou či prvními větrnými elektrárnami na území ČR. Vhodné na víkendové výlety, rodinnou dovolenou nebo firemní akce. Region vhodný pro pěší a cykloturistiku. Zajímavost pro příznivce ekologického způsobu života - stavba je ojedinělým projektem nízkoenergetického bydlení, v obci je ekologické infocentrum a žijící skanzen. Dřevěná novostavba rodinného domu na okraji obce Jindřichovice pod Smrkem. K dispozici jsou čtyři ložnice v 1.patře, v přízemí je veliký obývací pokoj, v každém patře je koupelna, v přízemí plně vybavená kuchyň. Možnost parkování v garážovém stání. Možno ubytovat i se psem. V domě se nekouří. Ubytování na dvoulůžkových pokojích nebo pronájem celého objektu. Vhodné k krátkodobému i dlouhodobému pobytu. Celková kapacita 11 osob + 4 přistýlky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa U Vrtulky Jindřichovice pod Smrkem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa U Vrtulky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa U Vrtulky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jindřichovice pod Smrkem - Jindřichovice pod Smrkem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa U Vrtulky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jindřichovice pod Smrkem - Jindřichovice pod Smrkem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.