Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jimramov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Na radnici ubytování Jimramov

Ubytování na radnici v zadním traktu budovy, vchody do pokojů v 1. patře z pavlače,dva pokoje dvoulůžkové a 1 třílůžkový s možností přistýlky, u každého pokoje sprcha a WC, WiFi připojení,lednička,varná konvice a box s nádobím. Možnost uložení kol.
 je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování Na radnici ubytování Jimramov a jeho okolí:

Vybavení objektu: možnost využití kuchyňky, možnost uschování jízdních kolVybavení pokojů: sprcha, WC, lednice, varná konvice, wifiKapacita: 7 lůžek, 2 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj, možnost přistýlky.Cena: třílůžkový pokoj:

1 osoba: 250,- Kč/noc

2 osoby: 450,- Kč/noc

3 osoby: 600,- Kč/noc

dvoulůžový pokoj:

1 osoba: 250,- Kč/noc

2 osoby: 450,- Kč/noc
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Na radnici Jimramov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Na radnici

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Na radnici, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jimramov - Jimramov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Na radnici. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jimramov - Jimramov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Horácko Unčín
***

Penzion Horácko
[ ubytování Unčín ]

v Unčíně v některém z devíti pokojů či z dvou apartmánů s celkovou kapacitou 33 lůžek, vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi internetem ZDARMA. Ubytování s domácím mazlíčkem je akceptováno za poplatek.Dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky a koupelnu se sprchou. Dva čtyřlůžkové apartmány mohou ubytovat až 8 osob a sk ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou