Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jetětice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


****

 Chalupa Červenka ubytování Jetětice

Poskytujeme ubytování v chalupě s krytým bazénem, zahradou, WiFi internetem, terasou s grilem a interiérem s krbem v krásném prostředí Písecko/Táborského regionu u vodní nádrže Orlík.


Detailní popis objektu Chalupa Červenka ubytování Jetětice a jeho okolí:

Poskytujeme ubytování v chalupě pro 10 lidí s krytým bazénem, zahradou, WiFi internetem, terasou s grilem a interiérem s krbem v krásném prostředí Písecko/Táborského regionu u vodní nádrže Orlík.Naší filosofií je poskytování cenově dostupného, ale nadstandartně vybaveného ubytování formou pronájmu celého objektu nebo jeho části.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Červenka Jetětice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Červenka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Červenka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jetětice - Jetětice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Červenka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jetětice - Jetětice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.