Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jeseník a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion Gräfenberg ubytování Jeseník

Nabídka ubytování a stravování pro 24 osob v pensionu Grefenberg na jižním úpatí Jeseníků. K dispozici zařízení pro sportovní a wellness vyžití.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Gräfenberg ubytování Jeseník a jeho okolí:

Pension Grefenberg je umístěn na jižních svazích Rychlebského pohoří s poutavými výhledy na celý masív Hrubého Jeseníku. Pension Grefenberg leží v tzv. lázeňské zóně, lázně Jeseník jsou vzdáleny 300m.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, z toho 4 dvoulůžkové pokoje vlastní sociální zařízení a televizor a jedno apartmá s překrásným výhledem na nejvyšší horu Moravy Praděd.

Poskytujeme stravování ve stylové restauraci s kapacitou 30 míst, s originálními rybími, kuřecími, vepřovými, hovězími, zvěřinovými a grilovanými specialitami. Otvírací doba od 10.00 hod. do 22.00 hod.

Restauraci můžete navštívit kdykoliv po celý rok včetně svátků.

V pensionu Grefenberg si můžete dopřát také lázeňské ozdravné pobyty. Provádíme parafinové zábaly, klasickou, reflexní, relaxační, sportovní, omlazující, aroma, medovou či královskou masáž.

Mezi další služby, kterými disponujeme, patří zapůjčení horských kol a hipoterapie (pravidelné vyjížďky na koních).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Gräfenberg Jeseník

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Gräfenberg

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Gräfenberg, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jeseník - Jeseník. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Gräfenberg. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jeseník - Jeseník, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.