Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jeseník a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Ubytování Penzion u Antošů ubytování Jeseník

Penzion u Antošů nabízí ubytovaní pro max. 18 osob. Ubytování je možno ve čtyřech samostatných pokojí s vlastním sociálním zařízením a společnou kuchyňkou. V samostatném patře se nachází apartmán pro max. 6 osob se sociálním zařízení a kuchyňkou.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Ubytování Penzion u Antošů ubytování Jeseník a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v samotném centru Jeseníků a to v centru města Jeseník. Ideální poloha jako výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku a lyžování se zázemím pohodlí města.

Kromě ubytování ve zcela nově zrekonstruovaných prostorech s vlastním sociálním zařízením na každém pokoji, také možnost konzultací a plánování optimálního rozvržení stráveného času dle náročnosti, jak pro turistiku, cyklo-turistiku , tak i pro běžecké či sjezdové lyžování v zimě.

- Jsme schopni odborně připravit program fyzické aktivity pro konkrétní jednotlivce, a to formou rekreace či rekonvalescence po dobu pobytu.

- Součástí pobytu mohou být i rehabilitační cvičení a masáže (podle konkrétní domluvy).

- Je zde možnost využít léčebných procedur v přilehlých Priessnitzových léčebných lázních.

- Možnost parkování automobilu v uzavřené zahradě domu, bezpečné uschování kol a lyží v domě.

- Venkovní posezení u zahradního krbu.

- Připojení na internet přímo na pokoji

- PC s připojením na internet - ZDARMA

- Pozor! Díky autobusové zastávce přímo před domem máte lyžařské areály Ramzová, Lipová atd. v přímém dosahu. Tedy bez nutnosti cestovat vlastním vozidlem. " v lyžácích přímo z penzionu"

- Do většiny lyžařských a turistických center se tak dostanete bez nutnosti použití vlastního dopravního prostředku. Je to pohodlnější, levnější (bez placení parkovného) a bezstarostnější.

- Dále nabízíme možnost individuální odborné výuky lyžování od začátečníků po pokročilé.

- Výborná dostupnost do centra města, restaurací, obchodů a suprmarketů.

- A proto pojďte poznávat jeseníky!
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Penzion u Antošů Jeseník

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Penzion u Antošů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Penzion u Antošů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jeseník - Jeseník. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Penzion u Antošů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jeseník - Jeseník, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.