Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jeseník a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 5 m/s


****

 Hotel Slovan ubytování Jeseník

Hotel Slovan nabízí luxusní ubytování v centru města Jeseník a zároveň prvotřídní lázeňské služby v areálu Priessnitzových lázní Jeseník. Hotel má k dispozici výtah, recepci, restauraci, bar, kavárnu, taneční parket i salónek pro pořádání firemních akcí.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Slovan ubytování Jeseník a jeho okolí:

Nově zrekonstruovaný hotel Slovan se nachází na Masarykově náměstí v samotném centru města Jeseník. Skladbou a úrovní poskytovaných luxusních služeb je hotel Slovan zařazen do žebříčku top hotelů ČR. Při jeho rekonstrukci byla maximálně zohledněna architektonická jedinečnost slavného hotelu Kretschmär, který stál v Jeseníku již před 130 lety.Hotel Slovan nabízí celkem 63 lůžek k ubytování: 29 dvoulůžkových, 5 jednolůžkových a jeden plně bezbariérový pokoj. Vnitřní vybavení odpovídá dnešním standardům **** hotelu: TV LCD, SAT, připojení k vysokorychlostnímu internetu, minibar, pokojový trezor a telefon. Hotel Slovan má k dispozici výtah, recepci, restauraci, bar, kavárnu, taneční parket i salónek pro pořádání firemních akcí. Pro parkování bylo zřízeno 23 parkovacích míst.Hotel Slovan **** Jeseník nabízí kromě běžných hotelových služeb využití všech lázeňských služeb a léčebných procedur poskytovaných v areálu Priessnitzových lázní Jeseník. Kyvadlová doprava do areálu lázní je v dosahu 5-ti minut hotelovým minibusem - zcela zdarma.Plánujete-li cestu do centra Jeseníků, využijte služeb hotelu Slovan . A spojte tak příjemné s užitečným - luxusní ubytování v centru města Jeseník, kde je bezpočet kaváren a restaurací a zároveň prvotřídní lázeňské služby v areálu Priessnitzových lázní Jeseník.Hotel Slovan Jeseník je tu jen pro Vás!