Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jaroměřice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


****

 Penzion Hanácká Krčma ubytování Jaroměřice

Ubytování na pokojích s vlastním sociálním zázemím,TV,WI-FI, možnost snídaní i celodenního stravování Penzion je po kompletní rekonstrukci s moderním vybavením a zázemím které nám umožňuje dobře plnit přání všech hostů


Detailní popis objektu Penzion Hanácká Krčma ubytování Jaroměřice a jeho okolí:

Penzion je po kompletní rekonstrukci s moderním vybavením a zázemím, které nám umožňuje dobře plnit přání všech hostů.

Stylová restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a celkem poskytuje možnost usadit až 140 hostů a pořádat různé hudební i jiné akce k dotvoření příjemné atmosféry při posezení.

Dále je možno využít samostatný salonek pro 30 hostů k využití při nejrůznějších ať již soukromých nebo firemních společenských událostech.Ubytování na pokojích s vlastním sociálním zázemím,TV,WI-FI, možnost snídaní i celodenního stravování.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hanácká Krčma Jaroměřice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hanácká Krčma

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hanácká Krčma, které nabízí ubytování ve městě (obci) Jaroměřice - Jaroměřice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hanácká Krčma. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Jaroměřice - Jaroměřice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.