Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ivančice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Marek ubytování Ivančice

Penzion s restaurací v blízkosti centra města Ivančice v klidné části.
disponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Penzion Marek ubytování Ivančice a jeho okolí:

Penzion v blízkosti centra města, možnost stravování v naší restaurací s domácí kuchyní.•Teplá jídla po celý den

•Celková kapacita 90 osob

•Svatby, promoce, oslavy - salonek 45 osob

•Stravování, ubytování

•Otevřeno PO - SO: 09:00 - 22:00 hod.V případě potřeby Vám můžeme nabídnout volnou ubytovací kapacitu našeho penzionu. Pokoje jsou nově zařízené, k dispozici je barevná televize a na každém pokoji samostatné sociální zařízení.Náš penzion se v Ivančicích nachází doslova pár desítek metrů od centra města, ale v klidné části.V našem Snack Baru a v restauraci je Vám po celý den k dispozici prostor o kapacitě 90-ti osob.V případě zájmu je možno si zamluvit samostatný salonek o kapacitě 45-ti osob, např. za účelem pořádání svatební hostiny, promoce, či jiných rodinných oslav.Při běžném provozu máme otevřeno od pondělí do soboty v čase od 9:00 do 22:00 hodin, při pronájmu salonku se zavírací hodina dá domluvit individuálně.Naše kuchyně pro Vás denně připravuje celou řadu jídel. Máte možnost si vybrat ze dvou nabízených denních menu, nebo celé řady jídel hotových či nabízených na objednávku (podrobnosti najdete v menu Jídelní lístky).Kromě nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů Vám náš bar může nabídnout čepovaný Budějovický Budvar.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Marek Ivančice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Marek

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Marek, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ivančice - Ivančice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Marek. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Ivančice - Ivančice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.