Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hýskov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


*

 Penzion Hýskov u Berouna ubytování Hýskov

Penzion nabízí ubytování ve dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích v celkové kapacitě 50 lůžek,soc.zař.jsou společné na patrech,parkování zajištěno,bez stravy,3km od Berouna a 30km od hl.města Prahy.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internethttp://www.penzion-hyskov.cz
Mobil(+420) 731 326 345
 

Detailní popis objektu Penzion Hýskov u Berouna ubytování Hýskov a jeho okolí:

Penzion leží na levém břehu řeky Berounky v obci Hýskov vzdálené 3km od města Berouna a 30km od hl.města Prahy.Nabízíme ubytování ve dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích v celkové kapacitě 50lůžek,wc-sprchy jsou společné na patrech,parkovani na parkovišti penzionu zdarma,možnost úschovy kol,bez stravy,některé pokoje jsou vybaveny malou ledničkou,mikr. troubou a varnou konví,po dohodě(za poplatek)malá dom. zvířata povolena.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hýskov u Berouna Hýskov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hýskov u Berouna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hýskov u Berouna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hýskov - Hýskov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hýskov u Berouna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hýskov - Hýskov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.