Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hýlov Klimkovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion U Hasičů*** ubytování Hýlov Penzion Klimkovice

Rodinný pension s příjemnou atmosférou. Ubytovací kapacita 27 osob v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí, WIFI.Pokoj s vířivou vanou.Apartmány s kuchyňkou. Restaurace s denním provozem s kapacitou 50 osob, v letních měsících letní terasa.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Penzion U Hasičů*** ubytování Hýlov Penzion Klimkovice a jeho okolí:

Rodinný pension s příjemnou atmosférou. Ubytovací kapacita 27 osob v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí, WIFI.Pokoj s vířivou vanou.Apartmány s kuchyňkou. Restaurace s denním provozem s kapacitou 50 osob, v letních měsících letní terasa, zahradní altán, dětské hřiště, hřiště na minifotbal, volejbal. Pro hosty zajišťujeme lázeňské procedury v přilehlých Jodových sanatoriích Klimkovice.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Hasičů*** Hýlov - Klimkovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Hasičů***

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Hasičů***, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hýlov - Klimkovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Hasičů***. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hýlov - Klimkovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.