Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Huť Pěnčín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion V Rokli ubytování Huť Penzion Pěnčín

Rodinný penzion se nachází v příjemném prostředí v blízkosti lesa v Jizerských horách. Celoročně se můžete kochat nádhernou krajinou. Místní okolí také nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití jak v zimě, tak i v létě.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion V Rokli ubytování Huť Penzion Pěnčín a jeho okolí:

Rodinný penzion se nachází v příjemném prostředí v blízkosti lesa v Jizerských horách. Celoročně se můžete kochat nádhernou krajinou. Místní okolí také nabízí spoustu možností pro sportovní vyžití jak v zimě, tak i v létě. V zimě je možné využití blízké sjezdovky na Zásadě, nebo o něco málo vzdálenější Paseky, Pláně nebo Jablonec nad Nisou. I pro běžkaře jsou zde vhodné podmínky. V létě je zdejší terén vhodný jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Mužete navštívit krásná místa jako Jablonec nad Nisou, Liberec, Smržovka, Železný Brod, dále brousírnu skleněných perlí, kozí farmu anebo se třeba projet vyhlídkovým vláčkem na vrchol Černé studnice. V teplých dnech je možnost se vykoupat v místním koupališti (cca 2km) nebo v aquaparcích v Liberci a v Jablonci nad Nisou(krytý bazén s tobogánem, výřivkou, saunou a vlnobitím). Pro milovníky zvířátek je v Liberci ZOO s bílými tygry.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion V Rokli Huť - Pěnčín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion V Rokli

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion V Rokli, které nabízí ubytování ve městě (obci) Huť - Pěnčín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion V Rokli. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Huť - Pěnčín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.