Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hubenov a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Ubytování STODOLA ubytování Hubenov

ubytování na Vysočině , letní gril bar terasa , samoobslužný výčep s mincovníkem , kulečník a šipkový automat na terase klidné místo na okraji obce
K hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Ubytování STODOLA ubytování Hubenov a jeho okolí:

ubytování na Vysočině ,

letní gril bar terasa ,

samoobslužný výčep s mincovníkem ,

kulečník a šipkový automat na terase

klidné místo na okraji obce.Více informací na :

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování STODOLA Hubenov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování STODOLA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování STODOLA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hubenov - Hubenov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování STODOLA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hubenov - Hubenov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.