Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hrušky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Turnov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Apartmány Vinný sklípek u Dědy ubytování Hrušky

Vinný sklípek u Dědy se nachází v obci Hrušky 8km od Břeclavi a 16km od Hodonína ve Slovácké vinařské podoblasti v těsné blízkosti vinařské podoblasti Velkopavlovické. Levné ubytování v apartmánech ve vinném sklepě v Hruškách.
 je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.sklephrusky.cz/
Telefon(+420) 608 716 500 (Eva Šorfová)
(+420) 608 477 374 (Ing.Jaromír Želísko)
 

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Vinný sklípek u Dědy Hrušky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Vinný sklípek u Dědy

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Vinný sklípek u Dědy, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hrušky - Hrušky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Vinný sklípek u Dědy. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hrušky - Hrušky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.