Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hronov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


**

 Penzion Motobydlo ubytování Hronov

Objekt bývalého mlýna v těsném sousedství motodráhy se splavem, zahradou, hernou s kulečníkem a stolním tenisem, barem s TV a satelitem, halou, krbem pro grilování a tanečním parketem nad protékajícím pstruhovým potokem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Penzion Motobydlo ubytování Hronov a jeho okolí:

Možnost bezplatného ubytování na jednu noc pro klienta, který si zakoupí jízdné na přilehlé motokárové dráze v ceně 700,-Kč. Ubytovací kapacita je 64 lůžek. K dispozici je bar, restaurace s krbem ke grilování, herna s kulečníkem a stolním tenisem, letní terasa, zahrada se splavem a pstruhovým potokem, tenisové kurty, cyklostezky.

Pro ty, kteří nevyužijí možnosti ubytování zdarma v rámci jízdného pak zaplatí za 1 os na 1 noc 190,- Kč.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Motobydlo Hronov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Motobydlo

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Motobydlo, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hronov - Hronov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Motobydlo. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hronov - Hronov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.