Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horšov Blížejov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: -1 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Penzion V Oboře ubytování Horšov Penzion Blížejov

Penzion dokončený v roce 2011. Nachází se v areálu školního statku Horšov asi 2 km od Horšovského Týna. Dostupnost autem a autobusem. V budově je 8 pokojů s příslušenstvím s celkovou kapacitou 18 lůžek, restaurace a konferenční místnost.


Detailní popis objektu Penzion V Oboře ubytování Horšov Penzion Blížejov a jeho okolí:

Nové zařízení dostavěné v roce 2011.Penzion se nachází v areálu školního statku Horšov asi 2 km od Horšovského Týna. V objektu je 8 pokojů s celkovou kapacitou 18 lůžek, restaurace s celkovou kapacitou 60 míst a konferenční místnost s kapacitou 30 míst.K dispozici je společenská místnost. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové vybavené TV a sociálním zařízením se sprchou nebo vanou. Jedná se o zařízení pro praktickou výuku žáků oboru kuchař číšník, které je svým způsobem unikátní, protože na jeho stavbě se z velké části podíleli žáci školy oboru zedník. V areálu je možnost úschovy kol, poblíž je několik zajímavých cyklotras. Po domluvě je možné zajištění stravování v restauraci, snídaně, popřípadě polopenze.Vzhledem k umístění penzionu na rozhraní Chodska a Českého lesa je v okolí mnoho příležitostí k turistice.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion V Oboře Horšov - Blížejov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion V Oboře

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion V Oboře, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horšov - Blížejov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion V Oboře. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Horšov - Blížejov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Šumava Horšovský Týn
***

Hotel Šumava
[ ubytování Horšovský Týn ]

Týn hotel Šumava : Hotel Šumava je otevřen každý den v týdnu. Nabízí ubytování, snídaně, obědy, večeře a zábavu. Kapacita hotelu Šumava je 10 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením a televizí. Je možné ubytovat se i s domácím mazlíčkem kočkou nebo psem.ubytování Horšovský Týn hotel Šumava Restaurace : Hotel Šumava n ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou