Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Světlá Krompach a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Petrova bouda ubytování Horní Světlá Penzion Krompach

Penzion Petrova bouda se nalézá v obci Horní Světlá na úpatí hory Luž, nejvyšší hory Lužických hor. Penzion Leží v nadmořské výšce 590 m n.m. nedaleko Nového Boru a České Lípy cca 100 km od Prahy. Kapacita 30 lůžek. V létě cykloturistika a v zimě lyže!
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečníkPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou

Detailní popis objektu Penzion Petrova bouda ubytování Horní Světlá Penzion Krompach a jeho okolí:

Penzion Petrova bouda se nalézá v obci Horní Světlá na úpatí hory Luž, nejvyšší hory Lužických hor. Penzion Leží v nadmořské výšce 590 m n.m. nedaleko Nového Boru a České Lípy cca 100 km od Prahy.V okolí objevíte vhodný turistický terén pro letní i zimní turistiku a zajímavé cyklistické trasy či lyžarské vleky. Při výletech můžete navštívit Sirný pramen, Ledovou jeskyni, nejvyšší horu Lužických hor Luž (793 m n.m.), Krkavčí kameny, Hvozd (750 m n.m.) a mnoho dalších zajímavých míst. V nedalekých Heřmanicích v letním období určitě rádi navštívíte koupaliště a celoročně pak ranč Malevil, kde příjemně strávíte volný čas na tenisových a squashových kurtech nebo na projížďkách na koni.K dispozici jsou tří, čtyř a pětilůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře. Dva třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celková ubytovací kapacita je 30 lůžek.Součástí objektu je i restaurace s barem a oddělená společenská místnost. Parkoviště osobních aut pro hosty najdete přímo u budovy. V zimním období jsou v provozu dva lyžařské vleky.Vybavení penzionu zahrnuje i přilehlé dětské hřiště s klouzačkami, houpačkami a kolotočem. Pozemek je dále možno využít jako hřiště pro menší, nedaleké fotbalové hřiště pak pro větší děti.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Petrova bouda Horní Světlá - Krompach

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Petrova bouda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Petrova bouda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Světlá - Krompach. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Petrova bouda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Horní Světlá - Krompach, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.