Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Stropnice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Statek, Ranč, Farma Statek Happy Home ubytování Horní Stropnice

Chalupa se nachází v jedné z nejčistších lokalit v Česku - v Novohradských horách, v obci Meziluží, ve které je pouze šest chalup. Chalupy jsou od sebe dostatečně vzdáleny, takže soukromí je plně zajištěno.

Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Statek Happy Home ubytování Horní Stropnice a jeho okolí:

K dispozici slouží část statku - přestavěná bývalá sýpka na ploše 70qm, 2+1 s veškerým příslušenstvím o celkové kapacitě 5 osob + 2 přistýlky. Zbytek areálu využíva majitel k vlastní relaxaci.Nově zrekonstruovaná část statku - původně sýpka, nabízí ubytování už po dobu pěti let a poskytla krásnou dovolenou desítkám zájemců. K dispozici jsou ložnice s obývacím pokojem, dětský pokoj, kuchyně s jídelnou a koupelna s WC. Pokoje jsou vytápěny kamny na dříví, v kuchyni nechybí kachlový sporák, dětský pokoj a koupelna mají přímotop a vodu ohřívá bojler. Dětský pokoj obsahuje 3 postele, ložnice 2 + rozkládací sofa. Všechny místnosti jsou stylově vymalovány.Elektroniku tvoří barevná televize se satelitem(Astra) a stereo rádio s CD přehrávačem.Před vchodem do chalupy je dřevěná veranda s křesílky a slunečníkem. Před chalupou je velká oplocená zahrada s kůlnou na dřívi, gril, zahradní nábytek, slunečnik a zároveň slouží jako úschovna kol. Auta parkují za plotem na zahradě.Okolí je téměř ideální pro cykloturistiku. Nabízí mnoho výletů po okolí jak pěšky, tak i na kole, popř. na běžkách v zimě. V nejbližším okolí se nachází i několik historických i přírodních památek, které zaslouží pozornost. Rozdělili jsme proto výlety do dvou skupin: sportovní a poznávací.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Statek Happy Home Horní Stropnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Statek Happy Home

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Statek Happy Home, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Stropnice - Horní Stropnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Statek Happy Home. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Horní Stropnice - Horní Stropnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.