Další ubytování Horní Slavkov a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Slavkov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Hostel Ubytování U Ropáků ubytování Horní Slavkov

Rodinný hostel v klidné části města. 9 pokojů (2 jednolůžkové a 7 dvoulůžkových nekuřáckých pokojů). Vhodné pro jednotlivce i skupiny.


Detailní popis objektu Hostel Ubytování U Ropáků ubytování Horní Slavkov a jeho okolí:

Dámské a pánské sociální zařízení, vybavená kuchyňka, kuřárna s TV a nekuřácká místnost s TV a PC. Wi-Fi na pokojích. Parkoviště. Možnost úschovy kol i moto. Objekt je chráněn bezpečnostním kamerovým systémem. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Ubytovací zařízení se nachází v klidné části města Horní Slavkov, 900 metrů od hlavního tahu Sokolov–Plzeň.V těsné blízkosti je obchod se smíšeným zbožím a také pohostinství (možnost zajištění polopenze při větším množství osob – 10 a více). Cca 200 m sportovní a dětské hřiště.Vedle objektu je zastávka místní autobusové linky. Jsme 7 km od Lokte nad Ohří, 20 km od Karlových Varů a Sokolova, 23 km od Mariánských Lázní. (cyklostezky, turistika, vodáctví...)Po předchozí domluvě možnost využití 8+1 místné dodávky s vlekem na kola a loďě.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHostel Ubytování U Ropáků Horní Slavkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hostel Ubytování U Ropáků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hostel Ubytování U Ropáků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Slavkov - Horní Slavkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hostel Ubytování U Ropáků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hostel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Horní Slavkov - Horní Slavkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.