Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Radechová a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s

Fotogalerie Penzion A SEDLÁŘSTVÍ VE SRUBU Horní Radechová.


Ubytování Horní Radechová
Rodinný penzion se nachází 4km od Náchoda v klidném prostředí, mezi Orlickými horami a Krkonošemi v krásné přírodě Kladského pomezí.Výchozí bod mnoha kulturních a turistických cílů. Možno sebou vzít i Vašeho domácího mazlíčka.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion A SEDLÁŘSTVÍ VE SRUBU Horní Radechová

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion A SEDLÁŘSTVÍ VE SRUBU Horní Radechová, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Radechová - Horní Radechová. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion A SEDLÁŘSTVÍ VE SRUBU Horní Radechová. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Horní Radechová - Horní Radechová je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.