Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Pěna a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s

Fotogalerie Apartmán Horní Pěna.


Ubytování Horní Pěna
Apartmán v RD v Horní Pěně, vhodný pro dvě rodiny. Možnost vlastního vaření. Posezení na zahradě pod pergolou s krbem. Max kapacita 15 osob.
 je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Horní Pěna

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Apartmán Horní Pěna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Pěna - Horní Pěna. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Apartmán Horní Pěna. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Horní Pěna - Horní Pěna je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.