Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Dubenky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn.


Ubytování Horní Dubenky
Chadimův mlýn najdete na hranicích Čech a Moravy, asi 15 km severně od Telče. Celková kapacita je 12 lůžek-samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením. Provozní doba pro ubytování je celoroční.U mlýna je kemp pro 10 stanů. V objektu je mlynářské muzeum.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Dubenky - Horní Dubenky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Horní Dubenky - Horní Dubenky je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.