Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Horní Dubenky a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn ubytování Horní Dubenky

Chadimův mlýn najdete na hranicích Čech a Moravy, asi 15 km severně od Telče. Celková kapacita je 12 lůžek-samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením. Provozní doba pro ubytování je celoroční.U mlýna je kemp pro 10 stanů. V objektu je mlynářské muzeum.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internettenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn ubytování Horní Dubenky a jeho okolí:

"Horní byt" se skládá z kuchyně (lednička, plynový vařič a trouba, mikrovlná trouba, nádobí, barevná televize + satelit), pokoje, koupelny(umyvadlo, sprcha) a WC.V pokoji je jedno manželské dvojlůžko, jedna postel a jedna dětská postýlka. V kuchyni je možné použít jednu přistýlku ."Dolní byt" je poschoďový. V přízemí se nachází třílůžkový pokoj. Třílůžkový pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha). Také je zde obývací pokoj s barevnou televizí a satelitem a kuchyně (lednička, plynový vařič, mikrovlná trouba, nádobí), které jsou pro celý dolní byt společné.V obývací pokoji je možné použít dvě přistýlky.Horní patro tvoří třílůžkový pokoj a apartmá. Třílůžkový pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha). V apartmá je pokoj se třemi lůžky , obývací pokoj (tři lůžka) a soc. zařízení (WC, umyvadlo, sprcha). Všechny pokoje jsou jednotlivě uzamykatelné, což umožňuje jejich samostatné využití.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Chadimův mlýn Horní Dubenky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Horní Dubenky - Horní Dubenky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Chadimův mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Horní Dubenky - Horní Dubenky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.