Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Holešov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Hotel TACL Holešov ubytování Holešov

Stylový hotel vybudovaný v kompletně zrekonstruovaných prostorách v centru Holešova na Palackého ulici 518. Svou komplexností, designem a historií je hotel a Restaurant Tacl jedinečný objekt v Holešově.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.hoteltacl.cz/
Telefon(+420) 776 225 091 (recepce)
 

Detailní popis objektu Hotel TACL Holešov ubytování Holešov a jeho okolí:

Ubytování v Holešově s nádechem orientu

V hotelu Tacl v Holešově najdete ubytování v celkem 10 pokojích s 24-mi lůžky. Hotel Tacl disponuje pěti standardními pokoji, jedním bezbariérovým pokojem, dvěma dvoupokojovými apartmány (manažerským a rodinným) a dvěma exkluzivními pokoji vybavenými indickým nábytkem. Jemný nádech orientu potom nesou i místnosti recepce, internetové knihovny a konferenční místnost. Samozřejmostí je výtah pro hotelové hosty a klimatizované pokoje.Svou komplexností, designem a historií je hotel a Restaurant Tacl jedinečný objekt v Holešově.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel TACL Holešov Holešov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel TACL Holešov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel TACL Holešov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Holešov - Holešov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel TACL Holešov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Holešov - Holešov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.