Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hojsova Stráž Brčálník Dešenice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 0 m/s


**

 Penzion Pohádka ubytování Hojsova Stráž Penzion Brčálník Penzion Dešenice

Horský areál Brčálník se nachází v nadm. výšce 840 m pod hřebeny Pancíře a Špičáku. Penzion Pohádka je otevřen celoročně, zdejší prostředí je vhodné pro rodinné a skupinové pobyty,lyžařské kurzy, školy v přírodě, zájezdy, apod.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Pohádka ubytování Hojsova Stráž Penzion Brčálník Penzion Dešenice a jeho okolí:

Penzion Pohádka má kapacitu 38 lůžek, poskytujeme 4 - 5lůžkové apartmány,každý apartmán je vybaven kuchyňkou. Zajišťujeme celodenní stravování.

K dispozici je klientům restaurace, Pohádková stezka + Pohádková chalupa + Pohádková zahrada, dětské adrenalinové hřiště, ohniště, terasa, parkoviště.

Ve výstavbě je Welness Blatinka, vlek a sjezdovka Brčálník, penzion Poustevník a hotel Brčálník.

250 m od penzionu je vlaková zastávka, ze které se dostanete přímo do lyžařského areálu Špičák.

Oblíbenými místy zdejších turistů a cyklistů jsou blízká jezera Černé a Čertovo, vodopád Bílá Strž nebo výlety lanovkou na Pancíř.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pohádka Hojsova Stráž - Brčálník - Dešenice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pohádka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pohádka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hojsova Stráž - Brčálník - Dešenice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pohádka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hojsova Stráž - Brčálník - Dešenice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.