Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hodoviz Hvozd a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


*

 Penzion Stenly ubytování Hodoviz Penzion Hvozd

Rodinný penzion Stenly se nachází v malé vesničce Hodovíz uprostřed krásné přírody. Nabízí ubytování pro 8-10 osob, mnoho turistických zajímavostí v okolí a rekonstruované ubytovací prostory.


Detailní popis objektu Penzion Stenly ubytování Hodoviz Penzion Hvozd a jeho okolí:

Penzion se nachází ve zrenovovaném rodinném domu a najdete zde vše, co pro spokojený pobyt můžete potřebovat. V přízemí naleznete plně vybavenou kuchyni s linkou a jídelním koutem s přímým vstupem na stylové zahradní posezení. Dále se v přízemí nachází koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V prvním poschodí je umístěna rozlehlá obývací místnost s televizorem a pohovkou. V přilehlých pokojích, situovaných jako ložnice a dětský pokoj, lze nalézt ubytování až pro 8 osob s možností 2 přistýlek. Prostory penzionu si můžete prohlédnout na webových stránkách v sekci fotografie.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Stenly Hodoviz - Hvozd

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Stenly

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Stenly, které nabízí ubytování ve městě (obci) Hodoviz - Hvozd. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Stenly. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Hodoviz - Hvozd, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.