Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hluboká nad Vltavou a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 10 m/s


***

 Hotel Sporthotel Barborka ubytování Hluboká nad Vltavou

Sporthotel Barborka je situován v lese, cca 1km od zámku Hluboká,nabízí ubytování všech kategorií - hotel,ubytovna,bungalovy,kemp a velký sál pro školení. K dispozici je 25m dlouhý bazén,sauna,vířivka, hřiště pro míčové sporty,ohniště,ping-pong atd.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečníkMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty JCBtenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Tel.: 844 223 113
http://www.sporthotelbarborka.cz
Telefon(+420) 387 965 411
 
Mobil(+420) 607 117 026
 

Detailní popis objektu Hotel Sporthotel Barborka ubytování Hluboká nad Vltavou a jeho okolí:

Sporthotel Barborka je situován v lese, necelý km od zámku Hluboká. Přívlastek "sport" má tento hotel zcela zaslouženě, neboť se může pochlubit areálem s 25m dlouhým venkovním bazénem, saunou, dvěma hřišti pro míčové sporty, velkou loukou, ohništěm,vybavením pro ping-pong, ruské kuželky, petanque a prostornou tělocvičnou. V areálu hotelu je dále možnost zapůjčení terénních čtyřkolek (i dětských) nebo vyzkoušení přístrojového potápění.

Ubytování nabízí v několka kategoriích: HOTEL - ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením; HOSTEL - v 5tilůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbě nebo BUNGALOVY - samostatné chatky s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. Je zde možné i stanování.

K dispozici je jídelna - reauracea velká společenská místnost vhodná pro přednášky, školení, svatby a jiné oslavy. Parkování v areálu hotelu je zdarma.