Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Heřmaneč a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Heřmaneč ubytování Heřmaneč

Penzion v klidné vesnici uprostřed České Kanady. Možnost vlastního vaření. Cykloturistika, turistika, koupání, houbaření, zámky, historická města.
Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Heřmaneč ubytování Heřmaneč a jeho okolí:

· Ubytování v nekuřáckém penzionu v klidné vesnici uprostřed České Kanady · Možnost vlastního vaření ve společné kuchyňce · Vhodné i pro rodiny s dětmi · Možnost turistiky, cykloturistiky, houbaření, v zimě běžkování · Autem 30 minut do měst a k zámkům (Telč, Landštejn, Slavonice, Jindřichův Hradec, …) · V blízkém okolí jsou rybníky ke koupání (Komorník, Zvůle, Osika), koupaliště Dačice a aquapark Jihlava · Možnost jízdy na koni (po dohodě s majitelkou)

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Heřmaneč Heřmaneč

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Heřmaneč

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Heřmaneč, které nabízí ubytování ve městě (obci) Heřmaneč - Heřmaneč. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Heřmaneč. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Heřmaneč - Heřmaneč, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.