Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Harrachov Šluknov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Hotel Harrachov ubytování Harrachov Hotel Šluknov

Nabízíme celoroční ubytování v našem objektu, který se nachází v areálu sklárny a minipivovaru v Harrachově. Tento hotel je vhodný pro pobyt rodin, škol, kolektivů a individuálních turistů. Pro Váš pobyt je zde připraveno 53 lůžek ve 4, 3 a 2 lůžkových po
Detailní popis objektu Hotel Harrachov ubytování Harrachov Hotel Šluknov a jeho okolí:

Harrachov je jedním z nejvyhledávanějších zimních středisek v Krkonoších a svým návštěvníkům nabízí výborné lyžařské podmínky na úbočí Čertovy hory (1020 m n. m), kde se nachází několik lyžařských vleků a dvě sedačkové lanovky, které jsou v provozu po celý rok. Za prohlídku stojí i novosvětská kaple sousedící přímo s areálem sklárny. Byla postavena v roce 1901 a ve zvonici má původní zvon ze skla, který byl vyroben v harrachovské sklárně. Uvnitř kaple je benátský oltář ze zrcadel dovezený z Itálie.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Harrachov Harrachov - Šluknov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Harrachov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Harrachov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Harrachov - Šluknov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Harrachov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Harrachov - Šluknov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.