Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Halenkov a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s


Hotel Zámeček Dinotice ubytování Halenkov

Zámeček nabízí celoročně ubytování pro 29 hostů, relaxační centrum a vynikající domácí kuchyni. Nízkou kapacitu zařízení ocení zejména ti, kteří hledají klid a soukromí v krásném prostředí, spojené s komfortem hotelových služeb.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Zámeček Dinotice ubytování Halenkov a jeho okolí:

Nabízíme ubytování na Zámečku Dinotice a ubytování v okolních chatkách v klidném údolí Dinotice v Halenkově.Zámeček nabízí celoročně ubytování pro 29 hostů, relaxační centrum a vynikající domácí kuchyni. Nízkou kapacitu zařízení ocení zejména ti, kteří hledají klid a soukromí v krásném prostředí, spojené s komfortem hotelových služeb. Budova zámečku je zasazena do svahu na okraji lesa, proto se z jejích prostor můžete kochat jedinečným výhledem do horského údolí. Čistá příroda CHKO Beskydy, umístění v klidné lokalitě a bohatá nabídka služeb z něj činí atraktivní místo pro sportovně i relaxačně strávenou dovolenou. Poskytuje také ideální zázemí pro nejrůznější akce (rodinné oslavy, svatby, firemní akce apod.).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Zámeček Dinotice Halenkov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Zámeček Dinotice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Zámeček Dinotice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Halenkov - Halenkov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Zámeček Dinotice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Halenkov - Halenkov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.