Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Guty Řeka a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Penzion Gutská Bašta ubytování Guty Penzion Řeka

Nabízíme levné ubytování v Třinci, v Gutech. Pokoje jsou plně vybaveny koupelnou, satelitem, plazmovou televizí, lednicí a připojení wifi. Součástí je restaurace s venkovním posezením.


http://www.gutska-basta.cz
Telefon(+420) 558 339 655 (Restaurace)
 

Detailní popis objektu Penzion Gutská Bašta ubytování Guty Penzion Řeka a jeho okolí:

Restaurace je svým interiérem laděna do dřeva a má kapacitu s barem 40 míst, dále je k dispozici nekuřácký sál pro 50 lidí s krbem a malý salónek pro 15 lidí. V sekci „ubytování“ máme pro Vás informace o možnostech našeho penzionu. Součástí restaurace je venkovní posezení s krbem a ohništěm - možnost grilování a upravená zahrada vhodná pro děti - průlezky, trampolína, dětský hrad ... . V restauraci funguje pro hosty wifi připojení k internetu, platit lze i platební kartou nebo stravenkami. Jelikož víme co je úroveň, tak u nás najdete i bezbariérové WC.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Gutská Bašta Guty - Řeka

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Gutská Bašta

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Gutská Bašta, které nabízí ubytování ve městě (obci) Guty - Řeka. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Gutská Bašta. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Guty - Řeka, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.