Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Fulnek a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion na Stovce ubytování Fulnek

Penzion v malebném podhůří Oderských vrchů. V příjemném prostředí Vám nabídneme velký výběr chutných jídel, nápojů, moravských i dovozových vín a výbornou pizzu. Ve městě Fulneku můžete navštívit muzeum a památník J.A.Komenského.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.penzionnastovce.com/
Telefon(+420) 556 741 326
(+420) 556 719 418
 
Mobil(+420) 604 254 301
 

Detailní popis objektu Penzion na Stovce ubytování Fulnek a jeho okolí:

V I T E J T E - v malebném podhůří Oderských vrchů.

Penzion se nachází u hlavní silnice z Ostravy na Olomouc, nemusíte nikam zajíždět, stačí jen zastavit.

V příjemném prostředí Vám nabídneme velký výběr chutných jídel, nápojů, moravských i dovozových vín a výbornou pizzu.

Ve městě Fulneku můžete navštívit muzeum a památník J.A.Komenského. Dále je tu široká možnost sportovního vyžití v zimním i letním období, pěší i cyklo turistika a lyžařský vlek.(s uměle zasněžovanou sjezdovkou ve Ski areálu v Tošovicích cca 4 km)

Původní název, tehdy v němčině Gasthaus nr. Hundert, - hostinec č. 100, je odvozeno od pořadového čísla udělení koncese k vaření piva a hostinské činnosti.

První dochovaný záznam o budově "100" je na historické mapě Fulneku z r. 1815.

Hostinec byl předáván z generace na generaci a postupně zvelebován. Byla zde taneční škola, kuželky a velmi dobře udržovaná zahrada se skleníky a pávy. Již tehdy majitelům velmi záleželo na dobrém jménu a úrovni služeb

Veškeré ostatní dostupné informace získáte na: www.penzionnastovce.com

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion na Stovce Fulnek

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion na Stovce

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion na Stovce, které nabízí ubytování ve městě (obci) Fulnek - Fulnek. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion na Stovce. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Fulnek - Fulnek, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.