Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Frýdštejn a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Sport Frýdštejn ubytování Frýdštejn

Penzion je vhodný pro rodinnou či školní rekreaci, oslavy, svatby, sportovní soustředění, školení či firemní setkání. V 13ti pokojích najdete místo pro 50 osob. K dispozici je sauna, místnost na cvičení a zahrada. Wifi a parkoviště zdarma.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Sport Frýdštejn ubytování Frýdštejn a jeho okolí:

Penzion je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro školní výlety, školy v přírodě či sportovní pobyty (soustředění). Rádi pro vás připravíme i různé rodinné oslavy (svatby, narozeniny, křtiny, smuteční hostiny apod.). Firmám nabízíme pořádání různých akcí jako školení, firemní večery nebo kurzy týmové spolupráce (tzv. teambuilding).

Ve 13 pokojích poskytuje ubytování pro max. 50 osob. Větší část pokojů má vlastní soc. zařízení a menší část pokojů má vlastní soc. zařízení na chodbě.

Pro ubytované hosty je dle dohody možné zajistit stravování formou snídaně (švédské stoly), polopenze či plné penze v restauraci s kapacitou 50 míst. V případě příznivého počasí je možné využít i venkovní terasu.

Přímo v penzionu je k dispozici společenská místnost s krbem, sauna a místnost na cvičení. Využít můžete i rozlehlou zahradu. Za penzionem se nachází bezplatné parkoviště. Kromě půjčování sportovních a herních potřeb (deskové hry, míče, badminton)máte možnost se aktivně zapojit i do různých sportovních programů zajišťovaných naším partnerem. Dále nabízíme prodej map, pohlednic či suvenýrů a průvodcovské služby.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Sport Frýdštejn Frýdštejn

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Sport Frýdštejn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Sport Frýdštejn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Frýdštejn - Frýdštejn. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Sport Frýdštejn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Frýdštejn - Frýdštejn, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion U Peštů Hodkovice nad Mohelkou

Penzion U Peštů
[ ubytování Hodkovice nad Mohelkou ]

příjemný pobyt při aktivitách, které při týdenním shonu chybí ve městech.U Peštů penzion Hodkovice nad Mohelkou ubytování: Prostorný a útulný penzion U Peštů nabízí 6 pokojů studiového (apartmánového) typu, které se skládají z 2 ložnic, kompletně vybavené kuchně, vlastního sociálního zařízení se sprchovým kout ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou