Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Frenštát pod Radhoštěm a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Chatová Osada Liščí mlýn ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Chatová osada a penzion Liščí mlýn se nachází na okraji města Frenštát p.R., ležícího na úbočí známého Radhoště (1129 m n.m.) Vrchol Radhoště a Pustevny patří mezi nejoblíbenější výletní místa Beskyd.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPokoje jsou vybaveny televizorem
Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Chatová Osada Liščí mlýn ubytování Frenštát pod Radhoštěm a jeho okolí:

Ubytovací kapacitu tvoří 6 chatek, rozdělených na 2 samostatné poloviny,

z nichž každá má 5 lůžek, umyvadlo a WC. Další WC a sprchy jsou v samostatné budově v bezprostřední blízkosti chat. Penzion disponuje v patře dvěma 4lůžkovými a jedním 6lůžkovým pokojem s umyvadlem, sprchy a WCjsou na chodbě. Ubytovaným v penzionu je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou,varnou konvicí a toustovačem. V přízemí je k dispozici společenská místnost s barem, televizí a krbem, která slouží jako jídelna. Chaty i přízemí penzionu mají bezbariérový přístup.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChatová Osada Liščí mlýn Frenštát pod Radhoštěm

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chatová Osada Liščí mlýn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chatová Osada Liščí mlýn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Frenštát pod Radhoštěm - Frenštát pod Radhoštěm. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chatová Osada Liščí mlýn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Chatová Osada věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Frenštát pod Radhoštěm - Frenštát pod Radhoštěm, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.