Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dýšina a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytovna Dýšina ubytování Dýšina

Ubytovna Dýšiná leží 6 km od Plzně a 4 km od dálnice D5 Praha - Plzeň. Po sjezdu z dálnice (exit 67 Ejpovice) pokračujte dále na Plzeň po silnici č. 26. Těsně před Plzní odbočte vpravo na Chrást. Pokračujte přes Kyšice do Dýšiny.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasagolfTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytovna Dýšina ubytování Dýšina a jeho okolí:

ce D5 Praha - Plzeň. Po sjezdu z dálnice (exit 67 Ejpovice) pokračujte dále na Plzeň po silnici č. 26. Těsně před Plzní odbočte vpravo na Chrást. Pokračujte přes Kyšice do Dýšiny. Držte se ukazatelů Plzeňský golf park.K dispozici je ubytování ve dvojlůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Na každém pokoji je nově umyvadlo, lednice s mrazákem, televize. Na všech pokojích je připojeno satelitní vysílání, což zahrnuje jak kompletní české programy tak kompletní slovenské nebo polské programy. Všechny místnosti jsou též vybaveny stolem, sezením a skříněmi.Ubytovna je součástí oploceného hlídaného areálu s možností parkování. Pro firmy je možné skladovaní materiálu jak na volné ploše, tak i v uzamykatelných kójích o rozměrech 3x4m. (kóje za 20,- denně). Areál se nachází v klidném prostředí plného zeleně, v těsné blízkosti golfového hřiště. Je zde možnost rybaření, koupání, houbaření, cyklostezky atd. Pro ubytované je k dispozici také zastřešené venkovní posezeni s krbem a udírnou.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Dýšina Dýšina

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Dýšina

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Dýšina, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dýšina - Dýšina. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Dýšina. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dýšina - Dýšina, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.