Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dyjákovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


v soukromí josef gajdošík ubytování Dyjákovice

Chtěli bychom Vám nabídnout ubytování v soukromí v malé obci na Znojemsku s 850 obyvateli.Krajina je rovinatá poseta poli a vinohrady.Nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku,tak i pro rodinnou rekreaci.Přes vesnici vede Znojemská vinařská cyklostezka.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu v soukromí josef gajdošík ubytování Dyjákovice a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v podkrovním bytě s vlastním vchodem.Kapacita ubytování je 8 osob.1pokoj 3lůžka,2pokoj 2lůž+přistýlka,společenská místnost 2lůžka,kompletní vybavená kuchyń,koupelna,wc,tv,dvbt,wifi,venkovní terasa,parkování před domem,kola možnost v garáži.Obchod 50m,hostinec 100m,cyklostezka kolem domu,možnost rybolov na povolenku,mnoho turistických zajímavostí v okolí.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci prov soukromí josef gajdošík Dyjákovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro v soukromí josef gajdošík

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro v soukromí josef gajdošík, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dyjákovice - Dyjákovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro v soukromí josef gajdošík. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení v soukromí věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dyjákovice - Dyjákovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Ubytování Dyjákovice Dyjákovice

Ubytování Dyjákovice
[ ubytování Dyjákovice ]

cyklostezka. V blízkosti ubytování v soukromí Dyjákovice se nachází také mnoho zajímavých turistických cílů. Milovníci vína jistě ocení velké množství útulných zákoutí vinných sklípků. Ubytování v soukromí Dyjákovice: Podkrovní byt je 2 roky po rekonstrukci. Před tím byl trvale obydlen. V přízemí domu bydlí tolerantní ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem