Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dvůr Králové nad Labem a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion Aura ubytování Dvůr Králové nad Labem

Nově vybudovaný penzion, který nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v klidné okrajové části Dvora Králové nad Labem. V okolí penzionu se nachází mnoho zajímavých turistických možností, které stojí za to vidět. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Penzion Aura ubytování Dvůr Králové nad Labem a jeho okolí:

Penzion Aura se nachází 2km od centra Dvora Králové nad Labem v malebné vesničce Lipnice a nabízí prvotřídní ubytování za přijatelné ceny. Penzion nabízí 6 pokojů a je vhodný nejen pro jednotlivce, ale i pro rodiny. Penzion má díky své poloze v Královedvorské kotlině strategickou výhodu a je ideální pro podnikání výletů do okolí. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Aura Dvůr Králové nad Labem

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Aura

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Aura, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dvůr Králové nad Labem - Dvůr Králové nad Labem. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Aura. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dvůr Králové nad Labem - Dvůr Králové nad Labem, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.