Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dvory nad Lužnicí a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -7 °C
 Vítr: 10 m/s


Penzion Bavlnka ubytování Dvory nad Lužnicí

Přijďte si vychutnat rodinnou atmosféru v útulném pensionu uprostřed malebné jihočeské krajiny. Celá vaše rodina se u nás bude mít jako v Bavlnce.
V hotelu je kulečník je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion Bavlnka ubytování Dvory nad Lužnicí a jeho okolí:

Vybavení a služby pensionu jsou úzce specializovány na pobyty rodin s dětmi. Pro děti je připravena prostorná herna vedle jídelny, dětský koutek, venkovní hřiště. Půjčujeme jízdní kola i s dětským přípojným vozíkem. Vaříme výlučně domácí stravu. Nechte se u nás hýčkat a své děti vyřádit!Připravili jsme pro Vás 6 veselých pokojů různých velikostí. Každý má samostatné sociální zařízení a je vybaven dřevěným nábytkem. V horním patře jsou 2 prostorné apartmány Housenka, Letadlo a 2 třílůžkové pokoje Dráček, Papoušek. V přízemí je bezbariérový pokoj Kytička a dvoulůžkový pokoj Bambulka.Vybavení a služby: prostorná dětská herna, venkovní dětské hřiště, restaurace, venkovní posezení, půjčovna kol a dětských přípojných vozíků, prostor na úschovu kol a lyží, parkoviště, zdarma Wifi připojení na internet, půjčujeme dětské chůvičky(baby phone) a postýlky, na patře minikuchyňka s mikrovlnou troubou a ledničkou

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Bavlnka Dvory nad Lužnicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Bavlnka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Bavlnka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dvory nad Lužnicí - Dvory nad Lužnicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Bavlnka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dvory nad Lužnicí - Dvory nad Lužnicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.