Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dubí a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Ubytování v soukromí ubytování Dubí

Ubytování se nachází v klidné části lázeňského města Dubí 6km od města Teplice,10 km od hraničního přechodu Cínovec,pro milovníky sportů je nedaleko zimní středisko Mikulov. Ubytování poskytuje šest 2 až 4 lůžkových pokojů se samostatným vchodem.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Ubytování v soukromí ubytování Dubí a jeho okolí:

Ubytování se nachází v klidné části lázeňského města Dubí 6km od města Teplice,10 km od hraničního přechodu Cínovec pro milovníky sportů je nedaleko zimní středisko Mikulov. Ubytování poskytuje šest 2 až 4 lůžkových pokojů, každý pokoj má samostatný vchod, wc, sprchu, tv/sat.K dispozice společná kuchyňka. Parkování pod uzávěrem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování v soukromí Dubí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování v soukromí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování v soukromí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dubí - Dubí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování v soukromí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dubí - Dubí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.