Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dubí a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel CORRADO ubytování Dubí

HOTEL MÁ 74 LŮŽEK,VE 34 RŘEVÁŽNĚ DVOULŮŽKOVÝCH POKOJÍCH ,VŠECHNY MAJÍ SOC.ZAŘÍZENÍ,SPRCHU, BALKON,TV/SAT A TELEFON.HOTEL MÁ HLÍDANÉ PARKOVIŠTĚ-ZDARMA,RESTAURACI 90MÍST,BAR 50 MÍST TERASU S MOŽNOSTÍ GRILOVÁNÍ.VIFI, PRÁDELNA,HOTEL BUS K DISPOZICI.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon

Detailní popis objektu Hotel CORRADO ubytování Dubí a jeho okolí:

Hotel se nachází v klidné okrajové části města, 90 km od Prahy. Kapacita hotelu je 74 míst ve 34 převážně dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, balkonem, tv se satelitním příjmem a telefonem. Hotelová restaurace s 90 místy nabízí speciality české i zahraniční kuchyně. Také zde můžete využít hotelového baru s 50 místy. U hotelu je velkokapacitní hlídané parkoviště zdarma včetně BUS. K dispozici je dále prádelna, hotelový BUS se 16 místy, WI-FI zóna a samozřejmě recepce s 24- hodinovým provozem, nabídkou hotelového trezoru a prodejem drobného zboží. Za poplatek je možno sjednat výlety hotelovým BUSEM, např. do Terezína, Prahy, Karlových Varů, Českosaského Švýcarsko atd..


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel CORRADO Dubí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel CORRADO

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel CORRADO, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dubí - Dubí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel CORRADO. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dubí - Dubí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.