Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dubí a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Lázně Tereziny lázně Dubí ubytování Dubí

Komplex dnešních Tereziných lázní byl dr. Brecherem vybudován v roce 1870 jako „Vodoléčebný ústav “. Tereziny lázně jsou umístěny na jižním svahu Krušných hor v nadmořské výšce 420 metrů. Nacházejí se v klidné části města Dubí, v blízkosti kostela
Detailní popis objektu Lázně Tereziny lázně Dubí ubytování Dubí a jeho okolí:

Klientům je k dispozici celkem 206 lůžek v jedno- a dvoulůžkových pokojích I. a II. kategorie, které jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, chladničkou a TV se satelitními programy. Možnost úhrady pobytu kreditními kartami VISA, EUROCARD, AMERICAN EXPRESS, parkoviště v areálu, bar, půjčovna knih a společenských knih, kulturní pořady ve společenském sále, venkovní bazén, tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, půjčovna horských kol, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika, informační centrum.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proLázně Tereziny lázně Dubí Dubí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Lázně Tereziny lázně Dubí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Lázně Tereziny lázně Dubí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dubí - Dubí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Lázně Tereziny lázně Dubí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Lázně věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dubí - Dubí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.