Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Doubravice nad Svitavou a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Langr ubytování Doubravice nad Svitavou

Kapacita 32 lůžek v 9 pokojích a 1 apartmá ve větší části z nich je možná přistýlka. Pokoje jsou útulné a pohodlné. Mezi standardní vybavení patří mimo jiné sprcha, WC a televizor. V hotelu funguje také bezdrátové internetové připojení WI-FI.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací Recepce poskytuje směnárenské služby. kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Hotel Langr ubytování Doubravice nad Svitavou a jeho okolí:

Hotel byl založen v roce 1901 a již brzy po svém otevření získal pověst oblíbeného a navštěvovaného hotelu, nejen díky přitažlivé okolní přírodě, ale zejména také díky skvělé kuchyni a profesionálnímu přístupu.Hotel Langr se nachází v Doubravici nad Svitavou v krásné krajině poblíž proslulých Sloupsko-šošůvských jeskyní se známou a legendární propastí Macocha.

Tato oblast jistě stojí za zhlédnutí a náš hotel, polohou od ní vzdálen cca 10 km, je přímo stvořen pro ubytování a odpočinek.

Náš hotel také nabízí služby pro firmy a také outdoor aktivity.

Hotel Langr nabízí své prostory pro uspořádání svatebního dne a poskytuje kompletní služby spojené s touto životní událostí.Téměř rodinný přístup a skvělá kuchyně vám pomohou oslavit svatební den s vaší rodinou a přáteli.Vaši svatební hostinu zařídíme přesně podle vašeho přání - na míru Vašim představám i finančním možnostem.Uvědomujeme si, že vaše svatba je velmi vyjímečný den a proto chceme, aby se tato událost v Hotelu Langr stala neopakovatelným zážitkem, do kterého vkládáme veškerou naši profesionalitu a um.SRDEČNĚ VÁS ZVEME!


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Langr Doubravice nad Svitavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Langr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Langr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Doubravice nad Svitavou - Doubravice nad Svitavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Langr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Doubravice nad Svitavou - Doubravice nad Svitavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.