Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Újezd a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Hostinec u Machů ubytování Dolní Újezd

Svatby, Rodinné a firemní oslavy, Rauty, Opekání selat, Vepřové hody,ubytování
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství golftenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Hostinec u Machů ubytování Dolní Újezd a jeho okolí:

Levné ubytování v okolí LitomyšleDolní Újezd je obec s veškerými službami. Přes léto je zde k dispozici pěkné koupaliště, ve velkém areálu za ním se pořádají vyhlášené „Benátské noci“ a „Babí léta“ a další kulturní akce. Za shlédnutí stojí prohlídka regionálního musea vesnice, v němž probíhá výstava vesnických řemesel a zemědělství se zajímavými exponáty z 19. a 20.století či černou kuchyní..
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hostinec u Machů Dolní Újezd

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hostinec u Machů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hostinec u Machů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Újezd - Dolní Újezd. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hostinec u Machů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Újezd - Dolní Újezd, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.