Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Újezd a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Krčma ubytování Dolní Újezd

Rodinný penzion Krčma s restaurací a pizzerií se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny.


Detailní popis objektu Penzion Krčma ubytování Dolní Újezd a jeho okolí:

Náš penzion v Jeseníkách nabízí levné ubytování až pro 35 osob na 4 až 6-ti lůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení. Samozřejmostí je možnost rozšířit ubytování se snídaní o stravování formou plné penze, nebo polopenze.

Jsme připraveni na školní lyžařské pobyty, jarní prázdniny na horách, vánoční pobyty, Silvestrovské pobyty, různá soustředění, školení, nebo firemní akce a mýtinky.

Stejně tak k nám můžete přijet strávit víkend s rodinou či přáteli. Vyjímkou nejsou svatby, perfektně připravené rauty či akce na Vaše přání.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Krčma Dolní Újezd

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Krčma

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Krčma, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Újezd - Dolní Újezd. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Krčma. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Újezd - Dolní Újezd, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.