Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Tošanovice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


****

 Motel Tošanovice ubytování Dolní Tošanovice

Motel Tošanovice se nachází na silnici R 48 z Frýdku Místku do Českého Těšína. Dvojlůžkový pokoj:14 Trojlůžkový pokoj: 4 pokoje - možná přistýlka Restaurace: 35 míst a jídelna s 40 místy, letní terasa s obsluhou.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací kadeřnictví - holičství  je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISATelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Motel Tošanovice ubytování Dolní Tošanovice a jeho okolí:

Motel Tošanovice se nachází na silnici R 48 z Frýdku Místku do Českého Těšína, 12 km hranice s Polskem. Při jízdě po rychlostní komunikaci E 462 je nutno použít sjezd směr Horní Tošanovice. Motel je vzdálen od výjezdu 1,5 km a je označen informativními tabulemi. Vzdálenost od budoucí továrny Hyundai v Nošovicích je 5 km. Parkoviště u motelu pro autobusy a TIR.Dvojlůžkový pokoj:

14 pokojů - elektrická zásuvka, umývadlo, WC, sprcha, TV se satelitním příjmem, telefon (recepce spojí meziměsto), centrální vytápění.

Trojlůžkový pokoj:

4 pokoje - možná přistýlka, elektrická zásuvka, umývadlo, WC, sprcha, TV se satelitním příjmem, telefon (recepce spojí meziměsto), centrální vytápění.

Restaurace:

35 míst a jídelna s 40 místy, letní terasa s obsluhou.

Služby v okolí:

kadeřnictví v objektu

lékař, pošta - Hnojník

potraviny, drogerie - Tošanovice

travnaté fotbalové hřiště - 400 m od objektu

sauna - Komorní Lhotka

přehrada Žermanice (koupání, rybolov)

benzínové čerpadlo (KTE) u objektu
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proMotel Tošanovice Dolní Tošanovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Motel Tošanovice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Motel Tošanovice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Tošanovice - Dolní Tošanovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Motel Tošanovice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Motel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Tošanovice - Dolní Tošanovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.