Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Radechová a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Penzion U Lamků ubytování Dolní Radechová

Penzion U Lamků ubytování Dolní Radechová je situován v klidném prostředí v samostatném areálu, nedaleko za městem v blízkosti lesa, kde můžete prožít nádhernou dovolenou plnou pohody a klidu.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion U Lamků ubytování Dolní Radechová a jeho okolí:

Penzion se nachází v turisticky zajímavé oblasti na úpatí Orlických hor asi 1 km od Náchoda v obci Dolní Radechová na severu východních Čech. Penzion je situován v samostatném areálu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. V každém pokoji je možnost dvou přistýlek. - více Penzion je s bezbariérovým přístupem a jedním pokojem pro vozíčkáře. Kouření je možné jen mimo objekt. Parkování je možné v areálu penzionu. Je možno využít venkovní posezení a ohniště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Lamků Dolní Radechová

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Lamků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Lamků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Radechová - Dolní Radechová. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Lamků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Radechová - Dolní Radechová, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Tereza Dolní Radechová
***

Penzion Tereza
[ ubytování Dolní Radechová ]

přistýlek. Jeden pokoj je speciálně upraven pro tělesně postižené osoby s bezbariérovým přístupem. Každý pokoj je zařízen koupelnou s vlastním sociálním zařízením a vanou, nábytkem, posezením, televizi se satelitním příjmem, možnost bezdrátového připojení k internetu a balkónem. Na pokojích se nekouří! V ceně ubytování ...

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem