Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dvořiště a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s

Fotogalerie Chalupa Schwarz.


Ubytování Dolní Dvořiště
Ubytování v moderně zařízené chalupě v malebné jihočeské přírodě.Vhodné pro rekreaci rodin s dětmi-zahrada.Kapacita 12 lůžek,3ložnice,sam.sprchový kout,WC,velká kuchyň i spol.místnost. Další ubytování v penzinu s 2-6 lůžkovými pokoji se sam.soc.zařízením.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Schwarz

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Chalupa Schwarz, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dvořiště - Dolní Dvořiště. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Chalupa Schwarz. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Dolní Dvořiště - Dolní Dvořiště je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.