Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Dunajovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion U Zajíčků ubytování Dolní Dunajovice

Ubytování je 7 km od Mikulova a Mušovských jezer, 20 km od Lednice.Možnost ochutnání domácích vín s možností odkoupení ve vinném sklepě.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion U Zajíčků ubytování Dolní Dunajovice a jeho okolí:

Penzion je rodinného typu.Má dva čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky,které mají společnou hal,kuchyňku a sociální zařízení,terasu.Parkuje se ve dvoře.Je možné využít obecní sportovní areál a pernamentku na tenisové kurty.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Zajíčků Dolní Dunajovice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Zajíčků

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Zajíčků, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Zajíčků. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Dolní Dunajovice - Dolní Dunajovice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.